OZONE

OZONE on karboniseeritud energiajook.

Parandab keskendumist ja reaktsioonikiirust, tõstab ärksustaset.

Energiajook OZONE:

On eriline just seetõttu, et ei sisalda süsihappegaasi vaid mullid on tekitatud puhta surutud õhu teel.

  • Annab energiat ja jõudu pingelistes olukordadeks.
  • Parandab keskendumisvõimet ja reageerimiskiirust.
  • Annab hädavajalikke vitamiine.
  • Kiirendab mürkainete väljaviimist, mis on põhjustatud pikast ja kurnavast jõupingutusest. See on võimalik tänu hoolikalt valitud elementidele OZONE’is.
  • Tauriin: aminohape mis töötab vastu oksüdeerumisprotsessile lihastes peale trenni, mis omakorda võimaldab kiirema taastumise ja valmisoleku tööks. Tauriin on südames, mis aga omaette ei suuda seda toota. 

    Tauriini sisaldavad muuhulgas merekarbid, kala, linnuliha ning seda lisatakse laste valmistoitudele. Vabadest aminohapetest on just tauriini RINNAPIIMAS kõige rohkem. Vereplasmas on selle ühendi sisaldus 0,2-0,8 mg. See hape on organismile tingimuslikult oluline, mis tähendab, et näiteks tugeva stressi või füüsilise kurnatuse korral hakkab organism eraldama tauriini, sest selle taastootmine organismis on nendel tingmustel võimatu. Tauriin osaleb sapphapete sünteesis, südamelöökide regulatsioonis, aju neuronite ja kesknärvisüsteemi tegevuses, membraanide stabiilsuse säilitamises ja nägemises. Ta on antioksüdant ja soodustab kahjulike ainete eemaldumist organismist.

  • Kofeiin: stimuleerib ajukoort ja seetõttu tervet närvisüsteemi. Kofeiini kogus OZONE’is on sama, mis ühes tassis kohvis.
  • B vitamiinid: Hoiavad närvisüsteemi tööd efektiivsena, parandavad mälu ja keskendumisvõimet.
  • Suhkur: annab energiat.

Koostis: karboniseeritud vesi, suhkur, happesuse regulaator: sidrunhape ja naatriumtsitraat, tauriin, kofeiin, värvaine: karamell E150c, maitseained, vitamiinid: niatsiin, pantoteenhape, B2, B12.
Toiteäärtus 100 ml kohta: energiasisaldus 198 KJ/47 kcal, valku 0,35 g, süsivesikuid 11 g, rasva 0 g, niatsiin 8 mg (44%), vitamiin B6 2 mg (100%), pantoteenhape 2 mg (33%), vitamiin B12 0,2 µg (20%), vitamiin B2 0,6 mg (38%), kofeiin 32 mg, tauriin 400 mg (*Soovitatav päevanorm).

Kontakt


Külasta meie Facebooki lehte
×